Tło

LikEat – catering ze Śląska dostępny w całej Polsce

Jesteśmy grupą ludzi, którym przez całe życie towarzyszy sport oraz zdrowe odżywianie. To doświadczenie oraz połączenie wiedzy sportowców, trenerów, dietetyków, kucharzy oraz opinie i sugestie naszych klientów sprawiają, że z dnia na dzień stajemy się lepsi!

Naszym celem jest ciągły rozwój i bliska współpraca z klientami. Wierzymy, że dzięki otwartej postawie i zaangażowaniu w dialog, jesteśmy zdolni zaspokoić Twoje prawdziwe potrzeby.

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości produktów oraz staranności przygotowania naszych posiłków. Wszystkie te elementy sprawiają, że zamawiając jeden z naszych zestawów wybierasz to co najlepsze dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz catering?

Ikona Pyszna i zdrowa kuchnia

Pyszna i zdrowa kuchnia

Nasi dietetycy, szef kuchni oraz kucharze codziennie przygotują dla Ciebie pełnowartościowe, zdrowe i precyzyjnie przygotowane dania. Nasi kucharze to prawdziwi pasjonaci z dużym doświadczeniem, ale także osoby aktywne fizycznie. Doskonale rozumieją idee cateringu dietetycznego, dlatego nasi klienci mogą być pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Wszystko to potwierdzają opinie naszych klientów. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla osób z nadwagą, jak również dla tych, którzy mają prawidłową masą ciała, ale chcą cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Ikona Jakość bez kompromisów

Jakość bez kompromisów

W naszej kuchni nie używamy barwników, składników wysoko przetworzonych, zawierających konserwanty i chemię. Używamy jedynie naturalnych przypraw, a cukier zastępujemy zdrowszymi zamiennikami. Nie stosujemy gotowych rozwiązań, pieczemy fit ciasta i chleby, robimy swoje konfitury W naszym zakładzie przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa żywności. Wdrożyliśmy także system HACCP zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności.

Ikona Wyłącznie sprawdzeni dostawcy

Wyłącznie sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy z pewnymi dostawcami, dla których jakość towaru jest najważniejsza. Dzięki temu nasze zestawy to gwarancja świeżości i najwyższej jakości produktów. Prawie wszystkie produkty w naszej kuchni pochodzą od lokalnych lub polskich dostawców. Produkty kuchni świata selekcjonujemy z renomowanych hurtowni, które oferują nam najlepszy dostępny towar na rynku.

Ikona Dostawa

Dostawa

Codziennie z naszej siedziby wyruszają kierowcy, z których jeden wiezie paczkę właśnie do Ciebie. W większości z oferowanych przez nas lokalizacji dostawy odbywają się naszą własną flotą samochodów typu chłodnia. Dzięki temu możemy być pewni, że tak ważny aspekt jakim jest zachowanie odpowiednich temperatur i ciągów jest w pełni dopilnowany i przestrzegany. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo podczas dostawy oraz zapewnia świeżość posiłków, które docierają pod Twoje drzwi.

Ikona Kontakt

Kontakt

Nasze biuro obsługi jest do pełnej dyspozycji codziennie w godzinach 7:00-20:00. Jesteśmy online na czacie naszego profilu na Facebooku oraz na bieżąco odbieramy maile. Dzięki temu jesteśmy w stałym kontakcie z każdym klientem i rozwiązujemy wszelkie bieżące wątpliwości i problemy.

Masz problem z wyborem i dobraniem diety? Zadzwoń lub napisz do nas – pomożemy Ci wybrać tę idealną!

Zaufali nam

Nasz catering dowozimy do profesjonalnych sportowców, drużyn
sportowych oraz dużych firm. Sprawdźcie, kto już nam zaufał!

Paweł Zatorski
Paweł Zatorski
siatkarz
Dawid Konarski
Dawid Konarski
siatkarz
Paula Kania
Paula Kania
tenisistka
Jakub Wawrzyniak
Jakub Wawrzyniak
piłkarz

Naszą dietę pudełkową dowozimy w różne miejsca w całej Polsce. Chcesz wiedzieć jak wygląda dostawa w Twoim mieście? W jakich porach każdego dnia dowozimy catering?

Sprawdź, gdzie dowozimy!
Sprawdź gdzie dowozimy