Dieta pudełkowa Zabrze

Dieta pudełkowa? Tylko LikEat!

LikEat to zespół fachowców z zakresu żywienia, ale też miłośnicy dobrej kuchni i aktywności fizycznej. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego gwarantujemy nie tylko zdrowe posiłki, ale również niewiarygodne doznania smakowe.

Prowadzimy działalność nie tylko na terenie Zabrza, ale całej Polski. Nasz catering dietetyczny został doceniony przez sławnych sportowców i wszystkie osoby, które przeszły na zdrowszy tryb życia, zaczynając od zmiany diety. Oferujemy nie jedną, a kilkanaście opcji diet pudełkowych, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Postaw na własne zdrowie i zamów najlepszy catering dietetyczny z LikEat!

Catering dietetyczny – Zabrze – stawiamy na jakość

Podstawą dobrej kuchni są przede wszystkim dobrego gatunku składniki, które bardzo uważnie dobieramy. Nie korzystamy z półproduktów, a w naszych daniach nie znajdziesz chemii, sztucznych konserwantów i barwników. Zawsze korzystamy z naturalnych przypraw, które nadają potrawom świeży i wyjątkowy smak. Zamiast cukru stosujemy zdrowsze zamienniki, by zmniejszyć kaloryczność dań. Naszą chlubą są przede wszystkim własnoręcznie produkowane wypieki, takie jak chleby, bułki czy fit ciasta oraz słodkie przetwory, które z naszym pieczywem smakują wyśmienicie!

Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową?

Największą zaletą diety pudełkowej jest przede wszystkim oszczędność czasu. Jeśli na co dzień nie znajdujesz chwili na gotowanie w kuchni, znacznie lepszym rozwiązaniem jest zamówienie dedykowanego cateringu. Wbrew pozorom decydując się na naszą dietę pudełkową, można także zaoszczędzić. Koszt miesiąca cateringu nie przewyższa wydatków, jakie ponosi się podczas samodzielnego gotowania. Co więcej, im dłuższy catering pudełkowy wybierzesz, tym niższa cena pojedynczego posiłku!

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami

Już na etapie wybierania dostawcy zwracamy uwagę na jakość – w końcu to od produktów zależy ostateczny smak dania. To powoduje, że współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami lokalnymi i polskimi. Oczywiście niejednokrotnie w naszym menu pojawiają się dania kuchni świata, lecz i w tej sytuacji zamawiamy niezbędne składniki potrzebne do ich przygotowania z hurtowni, które oferują najlepszy towar na rynku. Nasz fit catering to zdrowe odżywianie i uczta dla kubków smakowych, zadowalająca najbardziej wymagających klientów!

Jak dbamy o bezpieczną dostawę?

Zależy nam na tym, by dostarczane pod wskazany adres dania były tak smaczne, jak w chwili przygotowania. To dlatego szczególną uwagę przykładamy do warunków ich przechowywania podczas dostawy. W naszym posiadaniu jest flota samochodów typu chłodni, które pozwalają nam utrzymać we wnętrzu samochodu bezpieczną dla posiłków temperaturę. Dzięki temu dania zachowują wyjątkową świeżość, gwarantując Tobie smaczne potrawy z dostawą do domu.

Jedna strona, mnóstwo diet – co znajdziesz na LikEat?

Do wyboru masz diety pudełkowe w kilkunastu wariantach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taką, która w najwyższym stopniu będzie odpowiadać na Twoje potrzeby. Do najpopularniejszych opcji zaliczyć można dietę redukcyjną oraz bodybuilder, ale zachęcamy również do zapoznania się z dietą dla flexitarian, low IG czy active. Jeśli jednak masz problem z wybraniem idealnego cateringu dla siebie, skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy tę idealną dietę. Tani catering dietetyczny – Zabrze – zapraszamy do kontaktu!