Dieta pudełkowa Jaworzno

Dieta pudełkowa – przede wszystkim wygoda

Nasza dieta pudełkowa, która skierowana jest do osób z Jaworzna oraz okolic, to oferta dedykowana wszystkim osobom, którym zależy na zdrowym odżywianiu się, ale nie mają czasu na przygotowywanie czasochłonnych, pełnowartościowych posiłków.

Zamawianie cateringu za pośrednictwem naszego serwisu jest przede wszystkim wygodne. Możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć, a następnego dnia dowieziemy posiłki pod wskazany przez Ciebie adres!

Smaczna i zdrowa kuchnia

Catering dietetyczny powinien zainteresować wszystkie osoby, które marzą nie tylko o zrzuceniu kilku kilogramów, ale które chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty na zbilansowanej diecie. Nasi eksperci (dietetycy, kucharze oraz szef kuchni) dokładają wszelkich starań, by serwowane dania były pełnowartościowe, ale też smaczne. Dbamy o to, by menu były na tyle urozmaicone, by każdego dnia naszym klientom gwarantować wyjątkowe doznania smakowe. Oczywiście zależy nam na tym, by każdy znalazł tutaj dietę dopasowaną do własnych potrzeb, dlatego podczas składania zamówienia można zaznaczyć, by indywidualna dieta wykluczała gluten, laktozę czy ryby.

Catering dietetyczny – Jaworzno – bezkompromisowa jakość

Sekretem wyjątkowego smaku naszych dań jest przede wszystkim jakość produktów. Stawiamy wyłącznie na zdrowe składniki, w których nie ma barwników, konserwantów czy chemii. Unikamy także półproduktów: sami przygotowujemy takie wypieki jak chleb czy ciasta fit oraz wszelkiego rodzaju przetwory owocowe. Wdrożenie systemu HACCP pozwala nam dostarczać żywność o najwyższym poziomie bezpieczeństwa dla zdrowia.

Produkty sprawdzonych dostawców

O jakości naszych dań myślimy już na etapie zakupu produktów potrzebnych do ich przygotowania. To dlatego wybieramy sprawdzonych, renomowanych dostawców lokalnych i polskich, którzy mogą poszczycić się produktami najwyższego gatunku. W przypadku kuchni świata także współpracujemy z docenianymi hurtowniami, które oferują najlepszy towar na rynku.

Jak dostarczamy nasz catering?

W większości przypadków nasz catering na terenie Jaworzna rozwozimy flotą naszych pojazdów chłodni, dzięki czemu każdemu naszemu klientowi możemy zagwarantować bezpieczeństwo dostawy przewożonej żywności. Posiłki, które do Ciebie trafią, będą smaczne i świeże tak jak w chwili ich przygotowania.

Atrakcyjne ceny oraz rabaty

Pragniemy z naszą ofertą dotrzeć do jak najszerszego grona zainteresowanych zdrowym żywieniem osób, dlatego wraz za jakością naszych diet idzie także cena, którą można określić mianem „na każdą kieszeń”. W zależności od rodzaju diety, czasu trwania cateringu, ale też kaloryczności posiłków, koszt jednego dania może oscylować w granicach 30 zł! Co więcej, dla naszych klientów przygotowaliśmy program zbierania punktów, które można wymieniać na dietę pudełkową oraz system polecania znajomych. Mamy nadzieję, że dzięki takim zabiegom jeszcze więcej osób przekona się do zdrowego trybu życia i odpowiedniego podejścia do codziennie spożywanych posiłków!