Dieta pudełkowa Mikołów

Dieta pudełkowa – zaoszczędź swój czas i pieniądze!

LikEat to firma, która oferuje dietę pudełkową nie tylko na terenie Mikołowa, ale też innych polskich miast. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą się zdrowo odżywiać, nie tylko z powodu nadmiernych kilogramów, ale też czynników zdrowotnych.

Dzięki nam nie musisz już spędzać wielu godzin w kuchni, by przygotować posiłki na cały następny dzień – pełne menu przywieziemy pod wskazany przez Ciebie adres! Umożliwiamy Ci nie tylko oszczędność swego czasu, ale także pieniędzy – im dłuższy okres trwania cateringu wybierzesz, tym mniej zapłacisz!

Kto stoi za naszą zdrową kuchnią?

Jesteśmy zespołem, dla którego zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna zawsze odgrywały ważną w naszym życiu rolę. Zdobyte doświadczenie pozwala nam przygotowywać posiłki, które są nie tylko smaczne, ale też zdrowe, odpowiednio zbilansowane i dostarczające organizmowi wszelkich niezbędnych składników. Nasi dietetycy, kucharze oraz szefowie kuchni codziennie dbają o to, by serwowane dania w nieszablonowy sposób pobudzały kubki smakowe naszych klientów.

Pyszna i zdrowa kuchnia? Tylko catering dietetyczny Mikołów!

Serwowane przez nas dania z pewnością zadowolą kulinarne gusta wszystkich osób, które chcą swój jadłospis oprzeć na wyjątkowym smaku, ale i zdrowych składnikach na talerzu. Nasze menu pokazuje, że zdrowe może być smaczne. Posiłki dostarczają wyjątkowych doznań smakowych, a ponadto korzystnie wpływają na kondycję organizmu oraz samopoczucie.

Dbamy o jakość naszych dań

Od początku naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość serwowanych dań. Co to dokładnie oznacza? Nie korzystamy z półproduktów, nie wykorzystujemy składników, w których znajduje się chemia, sztuczne barwniki i konserwanty. Tradycyjny cukier zastępujemy zdrowszymi odpowiednikami, dzięki czemu zmniejszamy kaloryczność dań. Zajmujemy się również produkcją własnych wypieków oraz przetworów owocowych. Dla nas najsmaczniejsze jest to, co naturalne!

Tylko sprawdzeni dostawcy

Dla nas każdy etap przygotowywania dania jest istotny: nie tylko sam proces gotowania, ale też dobór produktów. To dlatego korzystamy z ofert wyłącznie lokalnych i polskich dostawców. To one gwarantują nam świeżość i jakość wykorzystywanych składników. W przypadku dań kuchni światowej także uważnie wybieramy komponenty. Współpracujemy tylko z hurtowniami, które są cenione na rynku dzięki dostarczaniu towaru dobrego gatunku.

Jakie diety znajdziesz w naszej ofercie?

Poza dobrze znanymi dietami redukcyjnymi, standardowymi czy wege, w naszej ofercie znajdziesz takie propozycje jak dieta active, bodybuilder, low IG czy office box. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać jadłospis, który będzie adekwatny nie tylko do prowadzonego stylu życia, ale też pracy czy efektów, jakie chcesz osiągnąć. Jeśli masz wątpliwości związane z tym, która dieta będzie idealna dla Ciebie, skontaktuj się z nami (możesz do nas pisać lub dzwonić) – chętnie pomożemy wybrać najlepszą opcję!