Dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza

Dieta pudełkowa? Skorzystaj z usług LikEat!

Jeśli szukasz firmy, która każdego dnia będzie Ci dostarczać zdrowe i zbilansowane posiłki, skorzystaj z usług LikEat. Prowadzimy działalność nie tylko na obszarze Dąbrowy Górniczej i miast ościennych, ale też na terenie całej Polski.

Jesteśmy grupą pasjonatów tematyką zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować dania, dzięki którym polepszy się Twoje zdrowie, pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawisz swoje samopoczucie. Nasi dietetycy, kucharze oraz szefowie kuchni z pewnością o to zadbają!

Catering dietetyczny – Dąbrowa Górnicza – dlaczego warto się zdecydować?

Dieta pudełkowa jest przede wszystkim wygodna dla wszystkich tych osób, które nie mają czasu na to, by kilka godzin dziennie spędzać w kuchni na przygotowywaniu zdrowych posiłków. Jest to propozycja dla każdej osoby, która dzięki odpowiedniej diecie chce wpłynąć nie tylko na swoje zdrowie, ale też wygląd sylwetki. Zaletą naszych dań jest przede wszystkim wyrafinowany smak, odpowiednia wartość kaloryczna, ale też atrakcyjny sposób podania. Catering dietetyczny pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas, ale też pieniądze. W jaki sposób? Jeśli zdecydujesz się na dłuższy okres trwania cateringu, zapłacisz mniej!

Dla nas najważniejsza jest jakość

Niewątpliwie na smak serwowanych dań ma wpływ dobór składników, które zawsze wnikliwie selekcjonujemy. Zależy nam na tym, by posiłki były przede wszystkim źródłem zdrowia, dlatego nie znajdziesz w nich chemii, sztucznych barwników oraz konserwantów. Dbamy o każdy szczegół, dlatego do przyprawiania używamy wyłącznie naturalnych przypraw oraz ziół. Staramy się również wyeliminować cukier z menu, dlatego zastępujemy go znacznie zdrowszymi zamiennikami. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia nas na tle innych firm cateringowych, są przede wszystkim nasze wyroby. Samodzielnie przygotowujemy takie wypieki jak chleby, bułki czy ciasta fit, ale też zajmujemy się produkcją smacznych przetworów owocowych.

Jak wybieramy dostawcę składników?

Wybór dostawcy oraz hurtowni, która zaopatruje nas w niezbędne do przygotowania dań składniki, nigdy nie jest przypadkowy. Współpracujemy z lokalnymi, polskimi dostawcami, którzy są cenieni na rynku i dostarczają wyłącznie świeże i wysokiej jakości produkty. Przygotowując dania kuchni światowej, składniki zamawiamy w hurtowniach, które oferują najlepszy towar na rynku.

Jakie diety pudełkowe oferuje LikEat?

W LikEat masz do wyboru aż kilkanaście różnych diet, dzięki czemu możesz doskonale dobrać menu pod kątem preferencji oraz efektów, jakie chcesz osiągnąć. Możesz się zdecydować na dietę redukcyjną, jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Marzysz o atletycznej sylwetce? W takim razie zdecyduj się na dietę bodybuilder, która w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami pozwoli Ci zwiększyć masę mięśniową w organizmie. W ramach naszej oferty możesz się również zdecydować na dietę dla osób intensywnie uprawiających sport czy na menu dla flexitarian.