Dieta pudełkowa Gliwice

Dieta pudełkowa – Gliwice – oszczędność czasu

Jeśli mieszkasz w Gliwicach, prowadzisz aktywny tryb życia, ale nie znajdujesz czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych posiłków, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Nasz zespół składa się z pasjonatów sportu, ale też odpowiedzialnego żywienia. Dietetycy, szef kuchni, ale też grupa kucharzy każdego dnia przygotowuje pełnowartościowe i precyzyjnie przygotowane dania dla osób ze Śląska i nie tylko. Nasz catering doceniany jest nie tylko przez osoby, które pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy, ale także przez wszystkich ludzi, którzy poprzez zbilansowaną dietę chcą sobie zagwarantować dobre samopoczucie każdego dnia!

Catering dietetyczny – Gliwice – pyszne i zdrowe posiłki

Zadbaliśmy o to, by opracowane przez nas zestawy były na tyle zróżnicowane, by każdy miłośnik zdrowego odżywiania znalazł tutaj coś smacznego dla siebie. Każdy przygotowywany przez nas posiłek opiera się przede wszystkim na zdrowych, ale i smacznych produktach. Odpowiednie zbilansowanie kalorii oraz składniki odżywcze zawarte w posiłkach dostarczają organizmowi niezbędnej do jego funkcjonowania energii, a ponadto pozytywnie wpływają na kondycję, ale i samopoczucie.

Składniki najlepszej jakości

Dbając o najwyższą jakość naszych potraw, korzystamy wyłącznie z naturalnych produktów. Nie znajdziesz w nich barwników, wysoko przetworzonych składników, które bazują zazwyczaj na konserwantach i chemii. Zależy nam na tym, by każde danie wpisywało się w ideę fit, dlatego tradycyjny cukier zastępujemy zdrowszymi zamiennikami, co przekłada się pozytywnie na kaloryczność dań.

Produkty najlepszych dostawców

O jakość serwowanych naszych klientom dań dbamy od samego początku ich powstania, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dla których dobry gatunek oferowanych produktów jest najważniejsza. Nasze dania przygotowujemy na bazie składników pochodzących od lokalnych lub polskich dostawców, natomiast produkty potrzebne do kuchni świata pozyskujemy tylko z renomowanych hurtowni, które znane są z produktów najlepszych na rynku.

Dieta dopasowana do potrzeb

Codzienna dieta powinna być przede wszystkim dostosowana do trybu życia, ale też efektu, jaki chcesz osiągnąć. W zależności od tego, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy może chcesz wzmocnić mięśnie, możesz się zdecydować na jedną z kilkunastu modeli diet. Proponujemy dietę Standard, Redukcyjną, Wege, ale także Active. W naszej ofercie odpowiednie dla siebie diety znajdą również flexitarianie, ale też osoby chorująca na cukrzycę.

Jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną

W naszej codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, ale równocześnie zależy nam na tym, by catering dietetyczny i dieta pudełkowa była dostępna dla każdej osoby zainteresowanej zdrowym żywieniem. Koszt jednego dnia diety może zaczynać się już od nieco ponad 30 złotych! Na naszej stronie znajduje się bardzo prosty przelicznik, który pozwoli określić, jaka będzie ostateczna cena w zależności od rodzaju diety, jej kaloryczności i czasu trwania cateringu. Pamiętaj, że decydując się na dłuższy catering, masz gwarancję niższej ceny posiłków!