Dieta pudełkowa Chorzów

Dieta pudełkowa – Chorzów? Zdecyduj się na LikEat!

LikEat to firma cateringowa ze Śląska, która świadczy swoje usługi nie tylko w Chorzowie i miastach ościennych, ale też na terenie całej Polski! Jesteśmy grupą specjalistów z zakresu żywienia.

Nasi dietetycy, kucharze oraz szefowie kuchni odpowiedzialni są nie tylko za przygotowywanie zdrowych, ale też wyjątkowo smacznych posiłków. Nasz catering został doceniony przez znane osoby ze świata sportu, jeśli więc chcesz iść za ich przykładem i odżywiać się jak mistrz, złóż zamówienie na dietę pudełkową!

Catering dietetyczny Chorzów – tylko smaczne i zdrowe dania

Większość osób jest przekonana, że zdrowa dieta nie ma nic wspólnego z wyrafinowanym smakiem. Nic bardziej mylnego! Nasz zespół każdego dnia przełamuje ten stereotyp. Menu każdej prezentowanej na naszej stronie diety jest efektem pełnego zaangażowania oraz miłości do jedzenia. Serwowane posiłki są nie tylko zdrowe, ale też przepyszne. Dostarczają organizmowi potrzebnej energii, a równocześnie w bardzo przyjemny sposób pobudzają kubki smakowe. Nasze diety z pewnością wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie, ale jednocześnie zauważysz u siebie znacznie lepsze samopoczucie!

Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową?

Dieta pudełkowa dla mieszkańców Chorzowa i nie tylko dedykowana jest przede wszystkim każdej osobie, która chciałaby zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jeśli więc prowadzisz zabiegany tryb życia, nie masz czasu na samodzielne gotowanie, a może niezdrowo odżywiasz się poza domem, catering dietetyczny to doskonała propozycja dla Ciebie. Dzięki nam każdego dnia będziesz dostarczać swojemu organizmowi potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania składników, ponadto lepiej się poczujesz i będziesz mieć więcej energii. Oczywiście w zależności od tego, na którą dietę się zdecydujesz, zmiany zauważysz także w wyglądzie swojej sylwetki.

Jak dbamy o jakość naszego cateringu?

Wyznajemy zasadę, że zdrowa kuchnia musi się opierać na składnikach dobrej jakości. To dlatego nie znajdziesz u nas półproduktów zawierających chemię, sztuczne barwniki i konserwanty. „Kropką nad i” naszych dań są wyłącznie naturalne przyprawy, natomiast tradycyjny cukier zastępujemy zdrowszymi zamiennikami. Naszym wyróżnikiem są również własnoręczne wyroby, takie jak chleby, bułki, ciasta fit i przetwory owocowe. Wszystkie składniki potrzebne do przygotowania posiłków pozyskujemy z lokalnych i polskich hurtowni.

Szybka i bezpieczna dostawa

Chcąc naszym klientom zagwarantować niezapomniane doznania smakowe nawet kilka godzin po przyrządzeniu posiłku, musieliśmy zadbać o odpowiednią jakość dostawy. Nasi kierowcy codziennie odpowiednio wcześniej wyruszają z cateringiem, by dostarczyć dania na czas. Ponadto posiadamy flotę samochodów typu chłodnia, co pozwala przewozić posiłki w bezpiecznej temperaturze, dzięki czemu nie tracą one swoich walorów smakowych.

Na jaką dietę można się zdecydować?

Mamy świadomość tego, że ile osób, tyle potrzeb, dlatego w jednym miejscu możesz się zdecydować na jedną z kilkunastu diet. Dużą popularnością, szczególnie w okresie wiosennym, cieszy się dieta redukcyjna i bodybuilder, ale w naszej ofercie znajdziesz również propozycje dla flexitarian, diety o obniżonym indeksie glikemicznym czy menu dla osób aktywnie uprawiających sport.