Dieta pudełkowa Kraków

Dieta pudełkowa – Kraków? Tylko w LikEat!

Jesteś mieszkańcem Krakowa i prowadzisz tak zabiegane życie, że nawet nie masz czasu na gotowanie? Z pomocą przychodzi LikEat – firma z województwa śląskiego, ale świadcząca swoje usługi na terenie całej Polski.

Zajmujemy się opracowywaniem i przygotowywaniem diet pudełkowych dla osób, które pragną się zdrowo odżywiać, chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów czy podreperować swoje zdrowie za pomocą dopasowanych do danego schorzenia zbilansowanych posiłków. U nas możesz zamówić jedną z kilkunastu diet, dzięki czemu z pewnością znajdziesz idealną opcję dla siebie.

Catering dietetyczny – Kraków – smaczny i zdrowy

Jesteśmy grupą ludzi, którzy stawiają na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną, co przekłada się na naszą codzienną pracę. Z nami zrozumiesz, że zdrowe posiłki nie muszą być nudne i niesmaczne! Dostarczą organizmowi wszystkich najpotrzebniejszych składników, jednocześnie dbając o wysokie doznania smakowe. Nad jakością posiłków pracuje codziennie cały sztab dietetyków, kucharzy oraz szefowie kuchni. To oni dbają o to, by każdego dnia przygotowywać dania, które pobudzą kubki smakowe.

Najwyższa jakość dań

Przepyszne dania to te przygotowane na bazie dobrych jakościowo składników. Jak zatem dbamy o jakość i smak serwowanych posiłków? Przede wszystkim nie korzystamy ze składników, które w swoim składzie mają chemię, sztuczne barwniki i konserwanty. Półproduktom mówmy stanowcze NIE. Zawsze bazujemy na naturalnych przyprawach, a cukier zastępujemy zdrowszymi zamiennikami. Samodzielnie przygotowujemy wypieki, takie jak chleby, ciasta fit, czy bułki. Zajmujemy się również robieniem przetworów owocowych.

Nasz sposób na świeże produkty

Nasz priorytet to zapewnienie najwyższej jakości składników do naszych dań poprzez współpracę z lokalnymi i krajowymi dostawcami. Dla potraw międzynarodowych, które znajdują się w naszym menu, korzystamy z renomowanych hurtowni, które oferują najwyższą jakość produktów na rynku. Dowozimy nasze posiłki na teren Krakowa i nie tylko.

Sposób dostawy

Dieta pudełkowa, z uwagi na to, że jest przygotowywana czasem na kilka godzin przed spożyciem, powinna być odpowiednio przechowywana. LikEat posiada flotę pojazdów typu chłodnia, co pozwala nam codziennie dostarczać naszym klientom świeże i apetyczne posiłki. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej temperatury w naszych samochodach zapewniamy zachowanie pełni smaku wszystkich składników dań. Catering dietetyczny – Kraków – zapraszamy do skorzystania z naszej usługi!

Jak zdecydować się na konkretną dietę?

Jeśli chcesz zacząć się zdrowo odżywiać, a nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z naszej sekcji DOBIERZ DIETĘ. Możesz wprowadzić swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, określić poziom aktywności w ciągu tygodnia, a także dostarczyć informacje dotyczące swojego wzrostu, wieku i wagi. Na podstawie tych danych, nasz system udzieli sugestii dotyczących odpowiednich diet do rozważenia. Jednak jeśli masz pytania lub wolisz przeprowadzić bardziej szczegółową rozmowę na ten temat, zapraszamy do kontaktu. Razem z pewnością znajdziemy idealną dietę dla Ciebie! Dieta pudełkowa (Kraków) – wybierz idealną wersję dla siebie już dziś!