Dieta pudełkowa Będzin

Dieta pudełkowa – poznaj LikEat!

LikEat to firma ze Śląska, która swoją działalność prowadzi na terenie Będzina, ale też wszystkich większych polskich miast. Jesteśmy grupą miłośników zdrowego odżywiania się oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam serwować wyjątkowo zdrowe, ale i smaczne posiłki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi dietetycy, kucharze oraz szefowie kuchni codziennie dbają o to, by każdy posiłek w cateringu dietetycznym wpływał pozytywnie nie tylko na sylwetkę, ale też na samopoczucie!

Catering dietetyczny – Będzin – dlaczego warto?

Na zamówienie cateringu dietetycznego powinny się zdecydować wszystkie osoby, które nie chcą tracić długich godzin w kuchni na przygotowywaniu dań. Pomysł zakupu diety pudełkowej sprawdzi się więc w przypadku osób zabieganych, prowadzących intensywny tryb życia, ale jednocześnie świadomych tego, jak ważna w życiu jest odpowiednia dieta i zdrowe odżywianie. To doskonała propozycja dla każdego, kto poprzez posiłki chce swemu organizmowi dostarczyć potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania składników. Nasz catering dietetyczny w Będzinie to zdrowe posiłki, wartościowe produkty spożywcze i przepyszne dania w każdy dzień!

Jak dbamy o jakość naszych dań?

W gotowaniu nie ma dla nas kompromisów, dlatego nigdy nie korzystamy z półproduktów. Przygotowywane przez nas dania zawsze powstają na bazie składników bez chemii, konserwantów czy sztucznych barwników. By zwiększyć jakość i prozdrowotne działanie posiłków zrezygnowaliśmy z cukru na rzecz zdrowszych zamienników. Stosujemy wyłącznie naturalne przyprawy. Wykorzystywane bardzo często w naszym menu wypieki oraz konfitury są przez nas przygotowywane samodzielnie.

Dlaczego współpracujemy z lokalnymi dostawcami?

Wiemy, że to, co polskie, jest dobre. To dlatego współpracujemy z lokalnymi dostawcami, którzy mogą nam zagwarantować świeże i wysokiej jakości produkty. Chętnie szukamy renomowanych dostawców nie tylko z najbliższej okolicy, ale też z całej Polski – dla nas nie liczy się odległość, ale jakość! Nasze menu bardzo często opiera się na daniach kuchni światowej, ale także i w tym przypadku wybieramy hurtownie, które oferują towar z najwyższej półki.

Bezpieczna dostawa

By zadowolenie naszych klientów było stuprocentowe, dbamy nie tylko o jakość produktów, ale też sposób przewożenia cateringu. Dysponujemy flotą samochodów-chłodni, dzięki którym możemy przechowywać nasze zbilansowane posiłki w odpowiedniej temperaturze, a Ty finalnie dostajesz świeże i bardzo smaczne danie.

Jakie diety pudełkowe znajdziesz w ofercie?

Na LikEat znajdziesz kilkanaście rodzajów diet, dzięki czemu z łatwością możesz wybrać tę, która będzie adekwatna do trybu życia, oczekiwań czy schorzeń, z którymi się borykasz. Popularną propozycją jest dieta redukcyjna, która najchętniej wybierana jest przez kobiety, które pragną pozbyć się kilku kilogramów. W naszej ofercie jest też dieta wegetariańska, low IG, keto i nie tylko. Polecamy również dietę bodybuilder, którą są zainteresowani szczególnie mężczyźni myślący o rozbudowie masy mięśniowej. Zachęcamy do tego, by poznać wszystkie rodzaje naszych diet, lecz jeśli masz problem z określeniem, która będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – na pewno pomożemy. Tani catering dietetyczny – Będzin – zapraszamy do kontaktu!