Dieta pudełkowa Rybnik

Catering dietetyczny – Rybnik – zamów szybko i bez wychodzenia z domu!

LikEat to firma, która oferuje catering dietetyczny z dostawą nie tylko w Rybniku, ale też na terenie całej Polski. Za pośrednictwem naszego serwisu możesz w zaledwie kilka minut zamówić składającą się z pełnowartościowych posiłków dietę pudełkową na tydzień, miesiąc, a nawet na dłuższy okres!

Wszystko to bez wychodzenia z domu i za atrakcyjną cenę! To doskonała propozycja dla osób, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych posiłków, jednak które chcą się odpowiednio odżywiać, by cieszyć się dobrym zdrowiem. Poznaj zalety cateringu LikEat i złóż zamówienie, które może do Ciebie dotrzeć już następnego dnia!

Przede wszystkim smaczna i zdrowa kuchnia

O to, by serwowane przez nas posiłki były nie tylko zdrowe, ale wyjątkowo smaczne, dba cały sztab ludzi, dla których zbilansowana dieta i aktywność fizyczna jest przede wszystkim pasją. Nasi dietetycy, kucharze oraz szefowie kuchni każdego dnia dbają o to, by menu było zróżnicowane, o odpowiedniej wartości kalorycznej, ale też wyjątkowo dobre – w końcu chodzi o to, by pobudzić kubki smakowe! Przygotowywane przez nas dania zawsze są zapięte na ostatni guzik: dla nas liczy się nie tylko wyjątkowy smak, ale też estetyczna prezencja. Nasz catering dietetyczny w Rybniku jest skierowany zarówno do osób aktywnych fizycznie czy chcących zbudować masę mięśniową, jak i tych, dla których istotny jest zdrowy tryb życia.

Dieta pudełkowa – Rybnik – jakość bez kompromisów

Naszym celem jest przygotowywanie najwyższej jakości posiłków, które nie powstają na bazie półproduktów. Wyeliminowanie z procesu tworzenia dań składników z chemią, sztucznymi barwnikami czy konserwantami, pozwala nam każdego dnia serwować pyszne i zdrowe posiłki. Naszą dumą są również ręcznie wytwarzane wypieki, takie jak bułeczki, chleby czy fit ciasta, ale także słodkie przetwory. Wszystkie dania powstają wedle najwyższych zasad bezpieczeństwa, a wszystko dzięki wprowadzeniu systemu HACCP. Zdrowe odżywianie w ramach diety pudełkowej to zatem pełne wartościowych składników odżywczych, smaczne posiłki, pełne różnorodności i naturalnych komponentów.

Produkty od sprawdzonych dostawców

Pragniemy wspierać polską gospodarkę, dlatego współpracujemy z lokalnymi i polskimi dostawcami żywności, którzy zdobyli zaufanie i są cenieni na rynku za jakość oferowanych produktów. Przede wszystkim daje nam to gwarancję świeżości składników, dzięki którym możemy przygotowywać dania kuchni polskiej. W przypadku dań kuchni światowej także stawiamy na jakość – wybieramy wyłącznie te hurtownie, które szczycą się dobrym gatunkiem oferowanych towarów.

Catering dietetyczny z dostawą pod wskazany adres

Zamawianie cateringu dietetycznego nigdy nie było tak łatwe. Po złożeniu zamówienia menu zostanie dostarczone na wskazany przez Ciebie adres. Oczywiście dbamy o to, by dostarczone posiłki były świeże i smaczne, dlatego dysponujemy flotą samochodów typu chłodnia. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Twoje zamówienie jest przewożone w odpowiedniej temperaturze, a Ty możesz się cieszyć przepysznym daniem.

Jak zamówić dietę pudełkową?

W pierwszej kolejności wybierz interesującą Cię dietę i potwierdź chęć złożenia zamówienia. Po wybraniu odpowiedniego miasta zaznacz ponownie wybraną opcję diety i wskaż kaloryczność. Po określeniu czasu trwania zamówienia pozostaje tylko je sfinalizować i czekać na naszego dostawcę. Tani catering dietetyczny – Rybnik – zapraszamy do składania zamówień!