Dieta pudełkowa Katowice

Catering dietetyczny – Katowice? Wybierz LikEat!

Większość mieszkańców aglomeracji śląskiej prowadzi intensywny tryb życia, w którym często bardzo trudno znaleźć czas na samodzielne przygotowywanie zdrowej, zbilansowanej diety. Rozwiązaniem tego problemu jest nasza usługa cateringu dietetycznego z dostawą do domu lub biura.

LikEat prowadzi swoją działalność nie tylko na terenie Katowic i innych śląskich miast, ale możesz u nas zamawiać dietę z większości polskich miejscowości. Jesteśmy grupą entuzjastów zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam serwować dania, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie, ale też korzystnie odbiją się na Twoim samopoczuciu.

Dieta pudełkowa Katowice – stworzony z myślą o zdrowiu

Ideą cateringu dietetycznego LikEat jest dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, które będą dostarczać niezbędnych wartości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nasz sztab dietetyków, kucharzy oraz szefów kuchni każdego dnia opracowuje menu, które będzie odpowiadać na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Możesz się zdecydować na dietę, która pomoże Ci zrzucić wagę, zbudować większą masę mięśniową, ale też będzie odpowiednia w przypadku takich schorzeń jak cukrzyca. Mamy też świadomość tego, że wybór konkretnej diety zależy od stylu życia i przekonań, dlatego przygotowaliśmy interesujące diety pudełkowe – dla flexitarian, wegetarian, osób pracujących czy intensywnie uprawiających sport i wiele innych. Fit catering (Katowice) – postaw na zbilansowaną dietę i zdrowy tryb życia!

Jakie są zalety diety pudełkowej?

Niewątpliwie atutem cateringu dietetycznego jest oszczędność czasu, ale też pewność, że dostarcza się swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników potrzebnych do jego prawidłowego funkcjonowania. Dania, w których wyważona została odpowiednia ilość białka, węglowodanów oraz warzyw i owoców dostarczają ciału ważnych mikroelementów oraz witamin, które wpływają na lepsze zdrowie, ale też wygląd i samopoczucie.

Jak o jakość potraw dba nasz catering dietetyczny w Katowicach?

Przygotowując nasze dania, wystrzegamy się korzystania z półproduktów, które zawierają chemię, sztuczne barwniki i konserwanty. Tylko tak możemy naszym klientom zagwarantować zdrowie na talerzu. Posiłki przyprawiamy naturalnymi przyprawami oraz świeżymi ziołami, natomiast cukier zastępujemy znacznie zdrowszymi i mniej kalorycznymi zamiennikami. Z pewnością docenisz także nasze ręcznie robione wypieki. Bułki, chleby, ale też fit ciasta doskonale komponują się z produkowanymi przez nas słodkimi przetworami. Nasz catering pudełkowy (Katowice) to zdrowe odżywianie i zbilansowane dania na co dzień!

Zawsze bezpieczna dostawa

Każdego ranka do naszych klientów wyruszają dostawcy, by na czas dowieźć zamówiony catering. Oczywiście podczas dostawy dbamy o to, by dieta pudełkowa była przechowywana w odpowiedni sposób. Dzięki wykorzystaniu samochodów typu chłodnia jesteśmy w stanie przechowywać nasze zdrowe posiłki w niskiej temperaturze, co pozwala im zachować świeżość i smak.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i zamów catering dietetyczny!

Jeśli masz problem z wybraniem dla siebie odpowiedniej diety, skontaktuj się z nami. Możesz do nas zadzwonić lub napisać maila. Na bieżąco odpowiadamy na wiadomości na profilu Facebook, dzięki czemu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Tani catering dietetyczny Katowice – zamów dietę pudełkową już dziś!