Dieta pudełkowa Wodzisław Śląski

Catering dietetyczny – Wodzisław Śląski – oszczędność czasu i wygoda

W zabieganym świecie coraz więcej osób nie znajduje czasu na własnoręczne przygotowywanie zdrowych posiłków, stąd też powstał pomysł na LikEat.

Nasz catering dietetyczny, który działa na terenie Wodzisławia Śląskiego, jego okolic oraz w innych polskich miastach to oferta skierowana do osób, które chcą się odżywiać zdrowo, przy jednoczesnej oszczędności czasu. Na wygodę skorzystania z naszych usług wpływa przede wszystkim szybki system zamówień – wystarczy kilka kliknięć, by następnego dnia otrzymać pełnowartościową dietę pod wskazany przez siebie adres.

Z pasji do sportu i zdrowego odżywiania się

LikEat to przede wszystkim zespół, którego pasją jest zdrowy tryb życia: sport i pełnowartościowe posiłki. Przygotowywane przez naszych dietetyków, szefów kuchni oraz kucharzy dania zostały docenione m.in. przez gwiazdy ze świata sportu, jednak mamy pewność, że wyborny smak naszych dań przypadnie do gustu każdej zainteresowanej osobie. Nasza oferta skierowana jest do osób, które nie tylko chcą się pozbyć zbędnych kilogramów, ale które poprzez zbilansowaną dietę chcą dążyć do lepszego zdrowia i samopoczucia.

Pyszna i zdrowa kuchnia bez kompromisów

Zdrowe i smaczne posiłki powstają bez żadnych kompromisów. W składzie naszych potraw nie znajdziesz produktów z barwnikami, sztucznymi konserwantami i chemią. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować dietę, która w 100% będzie korzystnie wpływała na Twoje zdrowie. Nie zadowalamy się również półproduktami: samodzielnie przygotowujemy wypieki pod dietę pudełkową, takie jak ciasta fit, ale też chleby czy wszelkiego rodzaju konfitury.

Najlepsi w Polsce dostawcy

Wierzymy, że na jakość potraw naszego cateringu dietetycznego wpływa każdy etap ich przygotowywania, także zakup potrzebnych produktów. To dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami z lokalnych miejscowości i innych polskich miast. Oczywiście w naszym menu znajdują się także dania kuchni światowej, jednak i w tym przypadku wybieramy wyłącznie renomowane hurtownie, które dostarczają najlepszej jakości towar. Świeże, różnorodne, zdrowe posiłki to podstawa!

Dieta pudełkowa – Wodzisław Śląski – dopasowana do potrzeb

Niezależnie od tego, czy marzysz o szczuplejszej, smukłej sylwetce, czy może chcesz poprzez dietę rozbudować masę mięśniową, w naszej ofercie znajdziesz dietę idealną dla siebie. Oferujemy dietę redukcyjną, active, ale możesz się też zdecydować na dietę związaną ze stylem życia (znajdziesz u nas catering pudełkowy dla flexitarian) czy menu idealne dla cukrzyka (dieta pudełkowa Low IG). Z nami dieta pudełkowa to zdrowe odżywianie dla najbardziej wymagających osób!

Catering w atrakcyjnej cenie

Wychodzimy z założenia, że każda osoba powinna móc sobie pozwolić na jakościowe, zdrowe jedzenie, które dostarczy organizmowi wszystko to, co najlepsze, dlatego nasz catering dostępny jest w atrakcyjnych cenach. Koszt jednego dania może wynosić już nawet 30 zł – wszystko zależy od tego, na jak długo zamówisz catering, jaka będzie wartość kaloryczna posiłków i który konkretnie zestaw wybierzesz. Na atrakcyjność naszych diet pudełkowych wpływa także możliwość zbierania punktów, które możesz potem wymienić na darmowe diety pudełkowe. Tani catering dietetyczny – Wodzisław Śląski – zapraszamy do kontaktu!