Dieta pudełkowa Knurów

Dieta pudełkowa – dlaczego warto się zdecydować?

Jeżeli jesteś mieszkańcem Knurowa lub okolic i szukasz sprawdzonej firmy oferującej zdrowy i smaczny catering dietetyczny, nasze oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Skorzystanie z naszych usług pozwoli Ci zaoszczędzić czas na codziennym przygotowywaniu posiłków, a jednocześnie zadbasz o zdrową i zbilansowaną dietę. Przygotowywane przez nas posiłki pozwolą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale też zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie.

Catering dietetyczny – Knurów – tylko smaczne i zdrowe posiłki

Zespół LikEat to przede wszystkim grupa ludzi, dla których ważny jest nie tylko sport, ale także zdrowe odżywianie. Nasza codzienna praca jest więc pasją, z którą czerpiemy radość w 100%. Nasi dietetycy, szef kuchni oraz kucharze dbają o to, by każdego dnia przygotowywać klientom w pełni wartościowe oraz smaczne posiłki. Mając na uwadze, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane, przygotowaliśmy kilkanaście modeli diet, które zadowolą nie tylko osoby chcące zrzucić wagę, ale też te, które pragną zadbać o swoje zdrowie. Jak fit catering – Knurów – to tylko z LikEat!

Składniki wyłącznie dobrego gatunku

Podstawą każdego dania w naszych dietach pudełkowych są przede wszystkim dobrej jakości składniki. W potrawach nie znajdziesz sztucznych barwników, konserwantów i chemii, które mogą niekorzystnie odbijać się na zdrowiu. Dla nas nie istnieją gotowe rozwiązania, dlatego samodzielne wypiekamy chleby i dietetyczne ciasta, ale też przygotowujemy własne konfitury. W naszym zakładzie zawsze dbamy o to, by żywność odpowiadała wszelkim zasadom bezpieczeństwa, a zdrowa dieta w postaci gotowych posiłków bez problemów była dostarczana na wskazany adres.

Produkty od sprawdzonych dostawców

O jakość serwowanych potraw dbamy już na etapie kompletowania produktów potrzebnych do ich przygotowania. Współpracujemy wyłącznie z tymi dostawcami składników spożywczych, którzy mogą się pochwalić produktami najlepszego gatunku. To właśnie dlatego korzystamy z ofert lokalnych i polskich dostawców. Oczywiście w naszym menu bardzo często pojawiają się dania kuchni świata, ale w tym przypadku także stawimy na hurtownie, które oferują najlepszy towar na rynku. Nasza tania dieta pudełkowa – Knurów – to różnorodne, smaczne potrawy i zdrowe produkty.

Dieta redukcyjna, wege i nie tylko

Zdrowa i zbilansowana dieta to doskonała propozycja nie tylko dla osób, które borykają się z nadprogramowymi kilogramami, dlatego poza dietą redukcyjną, w naszej ofercie znalazło się jeszcze kilkanaście innych propozycji. Oferujemy dietę Active, która dedykowana jest miłośnikom wzmożonej aktywności fizycznej. Znajdziesz u nas także dietę wegetariańską, ale też dedykowaną flexitarianom. Dieta LOW IG skierowana jest do osób cierpiących na cukrzycę. Z naszym cateringiem dietetycznym różnorodne diety pudełkowe, komponowane z wartościowych składników odżywczych, to podstawa!

Zestawy cateringowe w atrakcyjnych cenach

Celem naszej cateringowej działalności jest przede wszystkim dostarczanie zdrowych, pysznych i zbilansowanych posiłków, ale chcemy też, by każdy mógł sobie na nie pozwolić. To dlatego przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny cennik naszych zestawów. W zależności od wartości kalorycznej, rodzaju diety, ale też czasu trwania cateringu, jeden posiłek może kosztować nieco ponad 30 zł! Zanim zamówisz konkretną dietę pudełkową, warto skorzystać z naszego przelicznika, który wskaże ostateczne koszty diety pudełkowej w skali każdego dnia. Tani catering dietetyczny Knurów – zapraszamy do złożenia zamówienia!