Dieta pudełkowa Tarnowskie Góry

Catering dietetyczny – Tarnowskie Góry – zaoszczędź swój czas!

Usługę cateringu dietetycznego realizujemy na terenie Śląska (w tym w Tarnowskich Górach), ale także w całej Polsce. Nasza dieta pudełkowa jest skierowana do wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić czas na przygotowywaniu zdrowych, dobrze zbilansowanych posiłków.

Z pewnością będą nią zainteresowane osoby, które pragną zmienić swój styl życia i przejść na zdrową dietę, ale także te, które szukają indywidualnej diety, która jest dedykowana ludziom ze schorzeniami. Dzięki naszemu cateringowi możesz więc pozytywnie wpłynąć na swoje samopoczucie, ale też zdrowie!

Dieta pudełkowa – Tarnowskie Góry – catering tworzony z pasją

Za jakość przygotowywanych przez nas posiłków i odpowiedni bilans energetyczny dań odpowiada grupa miłośników zdrowego odżywiania oraz aktywnego stylu życia. Ogromne doświadczenie specjalistów z zakresu żywienia, czyli dietetyków, kucharzy i szefów kuchni, pozwala nam oferować w pełni zbilansowane dania, które korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie, a Twojemu organizmowi zagwarantują potrzebną każdego dnia energię. Pozytywne skutki zdrowego odżywiania odczujesz już po pierwszych dniach – będziesz mieć więcej zapału do pracy, aktywności fizycznej, a Twoje ciało z pewnością się wysmukli i z dnia na dzień jeszcze bardziej będzie Ci się podobać!

Przygotowujemy wyłącznie najwyższej jakości posiłki

Świadomość konsumencka z roku na rok staje się większa, co nas niezmiernie cieszy! Chcąc naszym klientom zagwarantować posiłki najwyższej jakości, zdecydowaliśmy się zrezygnować z tzw. półśrodków. W naszych daniach nie znajdziesz składników przetworzonych – stawiamy na żywność bez chemii, konserwantów i sztucznych barwników. Co więcej, samodzielnie przygotowujemy wypieki, takie jak chleby, bułeczki czy fit ciasta, a ponadto oferujemy własnoręcznie robione konfitury i inne owocowe przetwory.

Współpraca z renomowanymi dostawcami

Mamy świadomość tego, że na smak każdego dania wpływa jakość poszczególnych jego składników, dlatego bardzo selektywnie je dobieramy. Współpracujemy wyłącznie z lokalnymi i polskimi dostawcami, którzy zostali docenieni na rynku dzięki wysokiej jakości produktów. Podobnie jest w przypadku składników potrzebnych do przygotowywania dań z kuchni światowej – zawsze wybieramy hurtownie renomowane, które dostarczają towar najlepszego gatunku.

Jakie rodzaje diet znajdziesz w LikEat?

Ile osób, tyle potrzeb, dlatego nie mogliśmy naszej oferty zamknąć wyłącznie na jednej diecie. Za pomocą naszego serwisu możesz więc wybrać jedną z kilkunastu diet, które zadowolą osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy, pozbyć się tkanki tłuszczowej lub pragnące rozbudować masę mięśniową. Dieta redukcyjna czy bodybulider to nasze niejedyne propozycje. W naszej ofercie znalazł się też catering dla cukrzyków, osób intensywnie uprawiających sport, a nawet dla flexitarian! Tak duży wybór sprawia, że z pewnością znajdziesz menu idealne dla siebie, a jeśli nie, skontaktuj się z nami – na pewno Ci w tej kwestii doradzimy!