Dieta pudełkowa Oświęcim

Dieta pudełkowa – Oświęcim – poznaj LikEat!

Likeat to firma ze Śląska, która swoją działalność prowadzi na terenie Oświęcimia, ale też wielu innych polskich miast. Jesteśmy grupą miłośników zdrowego odżywiania się oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dostarczać wyjątkowo zdrowe i smaczne posiłki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza ekipa, składająca się z dietetyków, kucharzy i szefów kuchni, codziennie pracuje nad tym, aby każdy posiłek w naszym cateringu dietetycznym korzystnie wpływał nie tylko na sylwetkę, ale także na samopoczucie.

Catering dietetyczny – Oświęcim – dlaczego warto?

Na zamówienie diety pudełkowej powinny się zdecydować wszystkie osoby, które preferują oszczędność czasu niż spędzanie długich godzin w kuchni na przygotowywaniu dań. Pomysł zamówienia cateringu dietetycznego sprawdzi się więc w przypadku osób zabieganych, prowadzących szybki i intensywny tryb życia, ale jednocześnie świadomych tego, jak ważna w życiu jest odpowiednia dieta. Dieta pudełkowa (Oświęcim) to doskonała propozycja dla każdego, kto poprzez zbilansowane dania chce dostarczyć swemu organizmowi składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania.

Jakość dań na pierwszym miejscu

W naszym podejściu do gotowania nie ma miejsca na kompromisy, dlatego nigdy nie sięgamy po półprodukty. Nasze potrawy zawsze bazują na składnikach, które pozbawione są sztucznych dodatków, konserwantów czy barwników chemicznych. Dla poprawy jakości i zdrowotnych walorów dań zrezygnowaliśmy z cukru na rzecz bardziej korzystnych substytutów. W naszych kuchniach stosujemy wyłącznie naturalne przyprawy. Wypieki czy konfitury, które często znajdziesz w naszym menu, przygotowujemy własnoręcznie.

Dlaczego współpracujemy z lokalnymi dostawcami?

Jesteśmy przekonani, że polskie produkty są wyjątkowe pod względem jakości. Dlatego nawiązujemy współpracę z lokalnymi dostawcami, którzy gwarantują nam świeże i wysokiej jakości składniki. Szukamy renomowanych dostawców nie tylko w naszej najbliższej okolicy, ale także w całej Polsce, ponieważ dla nas priorytetem jest jakość, niezależnie od odległości. Nasze menu często opiera się na potrawach kuchni międzynarodowej, jednak także wtedy wybieramy hurtownie, które dostarczają tylko produkty najwyższej jakości.

Bezpieczna dostawa

By zadowolenie naszych klientów było stuprocentowe, dbamy nie tylko o jakość produktów, ale też sposób przewożenia cateringu dietetycznego. Dysponujemy flotą samochodów-chłodni, dzięki którym przechowujemy dania w odpowiedniej temperaturze, a Ty finalnie dostajesz smaczny, świeży posiłek. Catering dietetyczny (Oświęcim) – zamów już dziś!

Jakie diety pudełkowe znajdziesz w ofercie?

W ofercie LikEat dostępnych jest kilkanaście różnych rodzajów diet, co umożliwia dostosowanie diety do swojego stylu życia, potrzeb lub ewentualnych schorzeń. Dietą często wybieraną jest dieta redukcyjna, popularna zwłaszcza wśród kobiet, które dążą do utraty kilku kilogramów. Dla mężczyzn zainteresowanych budowaniem masy mięśniowej polecamy dietę bodybuilder. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi rodzajami naszych diet. Jeśli masz trudności w wyborze odpowiedniej dla siebie, skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy Ci podjąć decyzję!