4 grudnia 2023

Świąteczne upominki pełne zdrowia: karty podarunkowe Likeat

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, kiedy chcemy obdarować bliskich wyjątkowymi prezentami. W tym roku, zamiast tradycyjnych upominków, zaproponuj swoim bliskim coś, co będzie miało pozytywny wpływ na ich zdrowie i samopoczucie – karty podarunkowe Likeat.

Dlaczego karty podarunkowe Likeat?

Karty podarunkowe Likeat to doskonały sposób, aby pokazać bliskim, że dbasz o ich zdrowie i dobre samopoczucie. To prezent, który łączy w sobie troskę i praktyczność, dając obdarowanym możliwość wyboru diety, która najlepiej odpowiada ich stylowi życia i preferencjom żywieniowym.

Rodzaje voucherów podarunkowych

W Likeat oferujemy dwa typy voucherów, dostosowane do różnych potrzeb i preferencji:

  1. Voucher na wskazaną kwotę: Idealny dla tych, którzy chcą dać obdarowanym pełną swobodę wyboru. Osoba obdarowana może wykorzystać wartość kuponu na dowolną dietę z naszej oferty. To świetny sposób, aby pozwolić bliskim na samodzielne zdecydowanie, którą dietę chcą wypróbować.
  2. Voucher na wybraną dietę: Jeśli wiesz, jaka dieta będzie najlepsza dla Twojego bliskiego, ten voucher to idealny wybór. Możesz określić rodzaj diety, kaloryczność oraz ilość dni, na które ma być przeznaczona. To personalizowany prezent, który pokazuje, że naprawdę zależy Ci na obdarowanej osobie.

Jak to działa?

Po dokonaniu zakupu, voucher zostanie dostarczony do Ciebie w formie elektronicznej. Możesz wybrać, czy chcesz go wydrukować i wręczyć osobiście w eleganckiej kopercie, czy też przesłać go bezpośrednio na e-mail obdarowanej osoby. To elastyczna opcja, która pozwala na dostosowanie prezentu do indywidualnych potrzeb.

Każdy voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu, dając obdarowanemu wystarczająco dużo czasu na wykorzystanie prezentu. Aby skorzystać z karty podarunkowej, wystarczy wprowadzić kod vouchera podczas składania zamówienia na naszej stronie.

Jak zamówić?

Zamówienie karty podarunkowej Likeat jest proste i wygodne. Możesz to zrobić poprzez:

W tym roku, podaruj swoim bliskim coś więcej niż przedmiot – podaruj im zdrowie i radość z pysznych, zdrowych posiłków od Likeat. Zadbaj o ich zdrowie i samopoczucie w te święta!