2 września 2022

Nasza najnowsza propozycja: dieta z wyborem menu – na czym to polega?

Trzeba przyznać, że dieta pudełkowa lub inaczej określając catering dietetyczny, to bardzo wygodne rozwiązanie. Nasi klienci doceniają tego typu usługę za możliwość zaoszczędzenia swego wolnego czasu, którego już nie trzeba spędzać we własnej kuchni, ale też za szansę spróbowania całkiem nowych, nieoczywistych smaków, czyli dań, które w zależności od potrzeb pomogą zrzucić zbędne kilogramy czy zbudować masę mięśniową. W ramach naszych usług cateringowych wprowadziliśmy niedawno nową opcję: możliwość zamówienia diety z wyborem menu. Na czym to polega? Dlaczego warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Wymiana posiłków – najważniejsze zasady, o których należy pamiętać

Pierwszą i najważniejszą zasadą jest ta mówiąca o tym, że posiłki można wymieniać jedynie pomiędzy dietą Standard, Low IG oraz Wege. Oferta naszych diet jest szeroka, można się zdecydować na diety dostosowane do celów odchudzania lub budowania masy mięśniowej – w tych przypadkach nie możesz modyfikować menu w dowolny dla siebie sposób. Możliwość zamiany posiłków dotyczy tylko tych trzech wspomnianych na początku diet.

Nie bez znaczenia jest również data wprowadzenia zmian w swoim menu. W przypadku standardowych dni mogą one być wprowadzone do godziny 5:00 na 2 dni przed datą zamówienia. Wyjątkiem jest sobota, dla której zmiany można wprowadzać do tej samej godziny, ale w środę.

Bardzo dużym udogodnieniem jest fakt, że propozycje dań do wymiany są dostępne już z 5-dniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można odpowiednio wcześniej zaplanować swoje menu.

Dieta z wyborem menu – z czym się to wiąże?

Jeśli z jakiegoś powodu planujesz wymienić posiłek pomiędzy dietami Standard, Low IG lub Wege, nic nie stoi na przeszkodzie. Na każdy posiłek masz 3 propozycje do wyboru, by idealnie dopasować jadłospis do swoich preferencji kulinarnych. Pamiętaj jednak, że wymiana dania może się wiązać z tym, że zbilansowanie diety ulegnie zmianie. Należy również zaznaczyć, że warunki danej diety również mogą się zmienić, np. zamieniając danie z diety Wege na Standard, w nowej propozycji mogą się pojawić produkty pochodzenia zwierzęcego – warto o tym pamiętać!

Komu dedykowana jest dieta z wyborem menu?

Każda osoba zamawiająca dietę w naszym cateringu ma świadomość tego, jak będzie wyglądało jej menu w kolejnych dniach. Zawsze jednak może się zdarzyć tak, że składnik danego dania lub całe danie może nie znajdować się na liście ulubionych produktów. W takiej sytuacji bez obaw można się zdecydować się zmianę posiłku na inny, z innej diety.

Możliwość zmiany dania jest również doskonałą okazją do eksperymentowania z nowymi smakami. Jeśli na co dzień jesz mięso, jednak chciałbyś spróbować kuchni wegetariańskiej, nic nie stoi na przeszkodzie, wymień danie Standard na opcję z listy Wege!

Jeśli plan Twojego tygodnia się zmienił i wiesz, że w danym dniu posiłki powinny być mniej lub bardziej kaloryczne, także wtedy możesz się zdecydować na zmianę dań/dania. Dzięki tej możliwości możesz jeszcze bardziej dostosować swój jadłospis do trybu życia.

Podsumowanie

Chcemy, aby nasi klienci byli w 100% usatysfakcjonowani z naszych usług cateringowych, dlatego opcja wyboru posiłków była tylko kwestią czasu. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zajrzyj tutaj: https://likeat-cateringdietetyczny.pl/wymiana-posilkow/.

Nasz catering dietetyczny działa w wielu miastach w Polsce, dowozimy m.in.: