16 czerwca 2024

Konkurs urodzinowy Likeat

Z okazji naszych 7 urodzin przygotowaliśmy dla Was konkurs, który pozwoli Wam wygrać tygodniową dietę od Likeat! Chcemy podziękować naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli przez te lata, oraz zachęcić nowe osoby do wypróbowania naszych usług. W tym celu przygotowaliśmy dla Was specjalną akcję.

16 czerwca, do każdej diety dostarczonej naszym Klientom, dodaliśmy dodatkowy posiłek – urodzinowe ciastko. Jest to nasz sposób na celebrowanie tego wyjątkowego dnia i podziękowanie Wam za to, że jesteście z nami. Ale to nie wszystko! Organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest tydzień darmowej diety!

Zasady są proste: udostępnij publicznie kreatywne zdjęcie naszego urodzinowego ciastka na swoich mediach społecznościowych, oznacz nas i dołącz informację o naszym urodzinowym rabacie „7 LAT LIKEAT – 27% RABATU NA WSZYSTKIE DIETY Z KODEM 7URODZINY!„. Najbardziej kreatywne zdjęcie zostanie nagrodzone tygodniem darmowej diety od Likeat.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 19 czerwca do godziny 23:59. Wyniki konkursu ogłosimy 24 czerwca o godzinie 14:00. Powodzenia!

Regulamin Konkursu

 1. Organizator konkursu: Konkurs jest organizowany przez LIKEAT FOODS Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 65, 44-177 Paniówki.
 2. Cel konkursu: Promocja naszych usług oraz dotarcie do nowych potencjalnych klientów poprzez udostępnianie zdjęć przez naszych obecnych klientów na social mediach.
 3. Uczestnicy: Konkurs jest skierowany do wszystkich klientów, którzy otrzymali 16 czerwca urodzinowe ciastko dodane do swojej diety.
 4. Zadanie konkursowe:
  • Udostępnij publicznie zdjęcie naszego urodzinowego ciastka na swoich mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).
  • W poście lub opisie zdjęcia umieść informację o rabacie urodzinowym „7 LAT LIKEAT – 27% RABATU NA WSZYSTKIE DIETY!”.
 5. Termin zgłoszeń: Zdjęcia można udostępniać do 19 czerwca do godziny 23:59.
 6. Nagroda: 6 dni dowolnej diety od Likeat.
 7. Wybór zwycięzcy: Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie najbardziej kreatywnego zdjęcia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 czerwca o godzinie 14:00.
 8. Sposób zgłoszenia:
  • Zdjęcie powinno być publicznie udostępnione na jednym z mediów społecznościowych (Facebook, Instagram).
  • W poście należy oznaczyć nasz profil oraz umieścić informację o rabacie urodzinowym.
 9. Charakter zdjęcia: Udostępnione zdjęcie powinno mieć charakter publiczny, aby umożliwić jego ocenę przez organizatora.
 10. Ochrona danych osobowych: Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora wyłącznie w celach związanych z konkursem.
 11. Postanowienia końcowe:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! Niech wygra najbardziej kreatywne zdjęcie!